Kolejny edycja Stal Cup - rocznik 2009

• autor: gosirchelmslaski, 2018-02-28 21:22

Relacja z turnieju Stal Cup rocznik 2009.

nowa-galeria-6697470.jpg nowa-galeria-6697471.jpg nowa-galeria-6697472.jpg

24 lutego na hali przy ulicy Śląskiej odbył się turniej rocznika 2009 i młodsi organizowany przez nasz klub Stal Chełm Śląski. W tym dniu pojawiło się 6 zespołów, w tym dwa nasze. Gościliśmy między innymi: LKS Pogoń Imielin (2 zespoły), MKS Lędziny, Piast Bieruń Nowy.

Podczas turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. Na tablicy wyników widniał cały czas wynik 0:0. Wszystko po to, aby dać dzieciom swobodę w grze tak by sprawiała ona czystą przyjemność. Na parkiecie w tym dniu pojawiło około 60 zawodników. Wszyscy wykazali się ogromną wolą walki oraz nie raz mogliśmy zobaczyć nietuzinkowe umiejętności młodych adeptów futbolu.

W przerwie między meczami chłopcy dostali poczęstunek w postaci pizzy. Na koniec każdy zawodnik dostał medal za udział. Rodzicom dziękujemy za poświęcony czas oraz kulturalny doping. Zapraszamy za rok.