Tychy pokonane

Stal Chełm Śląski - APN  GKS III Tychy

3 - 0 (2 - 0)

bramki: Hudzikowski x2, Brzenk

W dniu meczu była piękna słoneczna pogoda. Najwyraźniej nam to sprzyjało i to my byliśmy lepszą drużyną z ogólnego przebiegu meczu.

Zaczęło się niemrawie w naszej obronie. Mało zdecydowania. Szybko się obudziliśmy i zaczęliśmy atakować wyżej przeciwnika. Parę razy udało się szybko odzyskać piłkę dzięki czemu stwarzaliśmy zagrożenie w polu karnym przeciwnika. Pierwsza bramka padła z rzutu karnego bo przeciwnik zagrał piłkę ręka. Druga bramka to piękny strzał Michała Brzenka.

Druga połowa to nasza pewna gra w obronie a przeciwnik gubił się próbując wyjść od bramki. Trzecia bramka to strzał z dystansu. Mieliśmy jeszcze okazję gdy piłka uderzyła w słupek po strzale Tokarczyka. Swoje okazje miał też Wyciślok Karol. Ostatecznie zakończyło się naszym zwycięstwem 3:0.