Relacja z meczu rocznika 2006

APN GKS Tychy - Stal Chełm Śląski

1 - 1 (1 - 0)

bramki Stal: Brzenk '52,

Początek spotkania przebiegał zdecydowanie pod dyktando zawodnikow z Chełmu Śląskiego . Niestety po stworzeniu kilku dogodnych sytuacji bramkowych nie udało się pokonać bramkarza rywali. W 17 minucie spotkania Tyszanie po ładnej, zespołowej akcji wychodzą na prowadzenie i do końca pierwszej połowy przejmują inicjatywę na boisku. W drugiej części spotkania Stalowcy od początku ruszyli na rywala oddając kilka groźnych strzałów na bramkę przeciwnika, a w ostateczności w 52 minucie spotkania na listę strzelców wpisuje się Michał Brzęk , który strzałem głowa pokonuje bramkarza gospodarzy . Końcówka spotkania to atak jednej jak i drugiej drużyny. Zawodnicy z Tychów dwukrotnie dochodzili jeszcze do sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale w ostateczności nie udało Im się strzelić bramki i wynik spotkania pozostał remisowy.

Najważniejszy jest rozwój zawodników. Jest on możliwy tylko wtedy gdy na treningach będzie wysoka frekwencja, a każdy będzie ciężko pracował. W tym tygodniu trenujemy oraz gramy zaległe mecze.