GOSIR w Chełmie Śląskim- Grom Tychy (dziewczyny) 8:5

• autor: gosirchelmslaski, 2015-10-06 07:54

Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3

W sobotę  03.10.2015r Nasi zawodnicy rozegrali mecz z drużyną dziewczyn z Gromu Tychy.  Drużyną dziewczyn tylko z nazwy , gdyż w drużynie grały  trzy dziewczyny z rocznika 2005, oraz chłopcy z rocznika 2005-2006. Ponownie przyszło nam grać z zawodnikami starszymi. W ten mecz młodzi zawodnicy Gosiru weszli odważnie , nie wystraszyli się starszych kolegów i koleżanek z Gromu i przetrzymali ciężki początek meczu -wytrzymując napór gości. Później gra się wyrównała i na boisku zaczęliśmy przeważać stwarzając sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramek. W meczu można wyróżnić dwa oddzielne etapy Naszej gry tj.

- My prowadzimy grę ,strzelamy bramki i stwarzamy sobie sytuacje bramkowe poprzez dobre rozgrywanie piłki  przez wszystkie formacje na boisku i wygrane pojedynki 1x1.

- Zapominamy o grze- odpuszczamy i dajemy grać przeciwnikowi.

Te dwa różne oblicza pokazali Nasi zawodnicy w trakcie meczu . Robimy postępy więc zmierzamy w dobrym kierunku. Po meczu w głowie pozostała jedna myśl : Czy wygrywamy ,czy przegrywamy nie możemy poddawać się i odpuszczać, musimy walczyć. W taki sposób buduje się drużyna.