MECZ LIGOWY D2 MŁODZIK GRUPA I

• autor: gosirchelmslaski, 2014-09-16 22:43

JUWE Jaroszowice Tychy - GOSiR Chełm Śląski 3-2 (0-2)

W dniu 13.09.2014r. nasi trampkarze zainaugurowali rundę jesienna w lidze młodzików na wyjazdowym meczu z JUWE Jaroszowice Tychy. Sam mecz dostarczył dużo emocji, szczególnie ze względu na to, że chłopcy obu drużyn walczyli o każdą piłkę, wszyscy byli bardzo zaangażowani i dawali z siebie maximum :) Świetnie wzajemnie się dopingowali co sprawiało, że atmosfera była super. Jednak widać jeszcze, że większość zawodników dopiero rozpoczęła treningi po długiej ;) wakacyjnej przerwie, ale jestem przekonany, że wszystko nadrobimy :). Mecz choć rozpoczął się dla nas bardzo dobrze i po pierwszej połowie prowadziliśmy 2:0 to ostatecznie zakończył się zwycięstwem JUWE Jaroszowice 3:2. Ogólnie możemy być zadowoleni z postawy naszych zawodników.

Skład: Dębiec Krzysztof, Grzywa Karol, Klimek Bartosz, Strauch Dawid, Misterek Matusz, Jaarczok Paweł, Jurkiewicz Karol, Łuczak Igor, Jagla Bartosz, Mazur Bartosz, Krawczyk Przemysław, Pyras Krzysztof, Sitko Jakub, Hachuła, Adrian, Zawisza Jakub

Bramki: Grzywa Karol, Strauch Dawid